Vysoce kvalitní výrobky

Ve výrobě se soustavně zaměřujeme na používání vysoce kvalitních produktů. Našimi dodavateli jsou certifikovaní přední výrobci technologií, jejichž požadavky na základní ekologické a ekonomické aspekty jsou v souladu s pokyny a firemní filozofií naší společnosti.

Kompetentní partneři na straně dodavatelů, vysoce výkonné a vysoce motivované týmy v naší společnosti Arens Oberflächenfullservice s.r.o. jsou základem dlouhodobé spokojenosti zákazníků a úspěchu naší společnosti. Jasně strukturované výrobní procesy a pečlivý výběr komponent procesů se vyznačují vysokou produktivitou a stabilitou jednotlivých procesů se zaměřením na reprodukovatelnou kvalitu našich služeb.

Našimi zákazníky jsou většinou výrobci automobilů, jsou jimi ale i firmy z dodavatelského řetězce pro automobilky. Dalšími zákazníky jsou automobilky a dodavatelé z oblasti užitkových vozidel, stavebních a zemědělských stojů, ale i nábytkářského průmyslu.

Nic není tak perfektní, abychom to ještě nemohli dále zlepšit. Tato převzatá moudrost je pro nás podnětem, abychom věci, které děláme, denně podrobovali zkouškám a zjišťovali příčiny nedostatků. Naše aktivity charakterizují vzdělávací koncepty spolu s opatřeními pro další vzdělávání, jak interní tak externí. Stálé sledování trhu a hledání nových trendů a technologií.

Konec konců, naším interním pravidlem je, abychom pro Vás jako zákazníka a pro nás jako rodinnou společnost mohli otevřít budoucí úspěšnou spolupráci na několik budoucích generací dopředu.